Колос – Олександрія 0:2. Україна, 26-й тур. Звіт

«Містяни» продемонстрували що таке справжній футбольний бліц-криг, приголомшивши суперника двома голами в дебюті.

2023-05-15 17:20

«Олександрія» цієї весни, можна сказати, загрузла в нічиїх, поділивши очки з суперниками у дев'яти матчах із 12-ти. І судячи з усього, до Ковалівки команда приїхала з чіткою установкою – позбутися ярлика наймиролюбнішої команди Прем'єр-ліги 2023 року. Хоча, звісно, нещодавні 1:1 з «Шахтарем» та «Дніпром-1» команді Руслана Ротаня, так би мовити, пішли в залік.

До речі, цього разу у тренерській зоні «містян» не можна було побачити головного тренера – Ротаню довелося відбувати дискваліфікацію за вилучення у матчі попереднього туру проти дніпрян. Тож діями олександрійців у цьому матчі від початку до кінця керував Сергій Кравченко.

Матч почався достатньо спокійно – з розвідки. Але вже на 4-й хвилині яскраве соло видав Ковалець, який добрався майже до штрафного майданчика суперників і завдав класного удару – практично без шансів для воротаря.

Гол Ковальця явно надихнув «Олександрію». Гості провели серію досить гострих атак, і за шість хвилин на табло вже горіли цифри 0:2 – це Логінов класно зіграв головою на випередження після навісу від кутового прапорця.

То був явний нокдаун для «Колоса». Господарі отямилися десь ближче до середини першого тайму: Ільїн непогано пробив метрів з 18-ти, але Шевченко м'яч парирував.

А потім «Колос» навіть перехопив ініціативу. Але все ж таки слід визнати, що гру, як і раніше, контролювала «Олександрія», яка прагматично грала за рахунком.

У результаті другий тайм вийшов менш цікавим та відверто бідним на якісь яскраві події. Хіба що спробу Велетня на 78-й хвилині можна відзначити, але його удар по воротах гостей з меж штрафної площі виявився неточним.

Отже, «Олександрія» впевнено перемагає «Колос», і  можна вже практично не сумніватися, що вона збереже за собою 5-е місце за підсумками чемпіонату.

КОЛОС – ОЛЕКСАНДРІЯ – 0:2
 Ковалець (4), Логінов (11).
Колос: Волинець, Чорноморець, Новак, Чоботенко, Кравченко, Мілько, Богданов (Криворучко, 83), Оріховський (Попов, 66), Болбат (Мякушко, 46), Ільїн (Велетень, 66), Лисенко (Ісаєнко, 46).
Олександрія: Шевченко, Бабогло, Ковалець, Кулаков (Кобзар, 76), Мирошниченко, Сігеєв, Логінов, Скорко (Шулянський, 89), Копина, Михайленко (Кожушко, 67), Мустафаєв (Матюшенко, 76).
Попередження: Чоботенко (25), Попов (69) – Мірошниченко (39), Михайленко (57), Богданов (58), Ковалець (75), Копина (83).