Дніпро-1 – Минай 3:1. Україна, 11-й тур. Звіт про вольову перемогу лідера

Завядки голам Сарапія, Гуцуляка та Амаша дніпряни довели справу до перемоги в матчі, коли довелося відіграватися.

2022-11-06 15:15

Через переповнений лазарет тренерський штаб дніпрян продовжує відчувати проблеми із складом команди, тому нічого дивного у тому, що усі ті, хто виходили три дні тому на заключне протистояння у групі Ліги Конференцій в Алкмарі вийшли ж і на матч чемпіонаті проти «Минаю» в Ужгороді, де спортклубівці були номінальними господарями. З приємного відзначимо появу в запасі Гуцуляка, який відновився після пошкодження.

Спортклубівці одразу позначили свою ігрову перевагу проти команди, яка за пропущеними м’ячами ділить у поточному сезоні 3-4 місця разом з «Олександрією». Вже на 20-й секунді гри Довбик увірвався у карний майданчик суперника і відкотив м’яч піл удар Рубчинському, але пробити Валентину завадили захисники. На 3-й хвилині Рубчинський переграв у карному майданчику одразу кількох захисників, але знову таки в останню мить втратив можливість для удару.

Перший ж удар дніпряни зуміли завдати на 6-й хвилині, але постріл Піхальонка було заблоковано, в результаті чого спортклубівці заробили перший кутовий. Ужгородці відповіли гострим навісом зі штрафного Хахльова, коли м’яч пролетів усіх і пішов за межі поля неподалік стійки, проте зазначимо, що Валеф повністю контролював цю ситуацію. Натомість дуже красивим вийшов момент біля воріт «Минаю», коли Бандура зіграв не впевнено на виході, а Сарапій бив через себе під нульовим кутом – нажаль, дуже високо.

Перший же по-справжньому гольовий момент дніпряни створили на 16-й хвилині, коли Довбик розіграв з Амашем красиву комбінацію, в завершаючий фазі якої Артем в падінні зумів дотягнутися до м’яча ногою, але «Минай» врятувала стійка. Невдовзі Довбик мав шанс вискочити сам на сам із Бандурою, але лайнсмен зафіксував досить сумнівний офсайд.  Перший влучний удар у матчі завдали гості – це сталося під час їх контратаки на 24-й хвилині, але своїм непоганим шансом Твердохліб скористався некращим чином – м’яч прилетів у руки Валефу.

Одразу знову зіграла зв’язка Довбик – Амаш, але тепер алжирець неточно замикав простріл українця. На 39-й хвилині вже Бандура врятував свою команду, коли після передачі Амаша метрів з 11-ти бив Піхальонок. Перед самою перервою Сарапій замикав подачу з кутового від Амаша, але удар у Едуарда вийшов несильним і не складним для Бандури.

На початку другого тайму непоганий шанс був у «Миная», але Валеф впевнено розібрався із ударом Хахльова. На це небезпечним ударом поруч із стійкою відповів Бузанелло, а невдовзі той же Бузанелло відібрав м’яч у суперника і зробив навіс на Сарапія, але удар головою захисника дніпрян був трохи неточний.

А на 64-й хвилині рахунок було відкрито, і зробили це ужгородці: Воробчак замкнув простріл з правого флангу на дальній стійці. На це Олександр Кучер відповів подвійною заміною (вийшли Когут і Гуцуляк) і у продовж трьох хвилин спортклубівці не тільки відігралися, а і вийшли вперед: спочатку Сарапій замкнув сьомий кутовий дніпрян у виконанні Амаша, а у наступній атаці комбінацію за участю Піхальонка і Бузанелло влучним ударом завершив Гуцуляк – 2:1!

«Минай» одразу відповідає небезпечною атакою, і Валеф забирає м’яч в ногах у суперника, проте гру продовжили контролювати спортклубівці і невдовзі «Дніпро-1» довів свою перевагу до двох м’ячів: тепер Амаш завершив красиву комбінацію Піхальонка і Гуцуляка – 3:1! А ще за дві хвилини Довбик у друге у матчі влучає в каркас воріт – тепер «Минай» врятувала поперечина.

У підсумку дніпряни довели справу до переконливої перемоги.

ДНІПРО-1 – МИНАЙ – 3:1
Сарапій (67), Гуцуляк (68), Амаш (76) – Воробчак (64.
Дніпро-1: Валеф, Бузанелло, Сарапій, Сваток (Гомес, 82), Адамюк (Кононов, 89), Амаш, Бабенко, Рубчинський (Когут, 65), Піхальонок (Логінов, 89), Назаренко (Гуцуляк, 65), Довбик.
Минай: Бандура, Горін, Гончар, Немачнінов, Трубочкін, Вітенчук, Воробчак (Касімов,83), Кулієв (Рогозинський, 83), Твердохліб, Хахльов, Вишневський (Колесник, 63).
Попередження: немає.