Ворскла – Зоря 2:3. Україна, 16-й тур. Звіт

У разі сьогоднішньої перемоги «Зоря» мала шанс піднятися на третю сходинку таблиці та скинути звідти київське «Динамо», котре напередодні сенсаційно поступилося «Інгульцю» (0:2). Утім, сподівання луганчан на стрибок уверх почали руйнуватися вже в дебюті зустрічі з «Ворсклою».

«Футбольний клуб»

2023-03-05 15:30

Не встигли команди як слід розбігтися, як полтавці відкрили рахунок. Зимовий новачок «зелено-білих» Лукас Рамірес виконав закидання до чужого штрафного майданчика, де Сефері корпусом відтіснив Богдана Бутка й прицільно пробив у нижній кут. А під завершення стартової чверті кіпер гостей Олександр Сапутін збив Руслана Степанюка й північномакедонець оформив дубль, виконавши вирок головного арбітра зустрічі Євгена Арановського.

Підопічні Патріка ван Леувена спробували повернутися в гру, почали більш активно діяти біля чужих володінь, однак мети не досягли. Хоча й були дуже близькими до цього – після проходу й удару Назарія Русина м'яч рикошетом від Ігоря Пердути влучив у каркас воріт.

У другій половині лідерські функції взяв на себе Володимир Бражко. Центральний хав «Зорі», що орендований у «Динамо», зробив момент ще для двох екс-киян Дениса Антюха та Русина, однак ті навіть спільними зусиллями так і не спромоглися змусити капітулювати оборону суперника.

Довелося Бражку завершувати самому. Він обігрався з Антоніо Герреро, котрий вийшов на заміну, й після пасу у відповідь реалізував вихід сам на сам.

Положення «Ворскли» ускладнилося ще більше після «осяяння» Лукаса Раміреса, який упродовж восьми хвилин примудрився отримати два «гірчичника». Хлопцям Віктора Скрипника в меншості все складніше ставало стримувати колишню команду свого наставника. Й урешті-решт ворскляни посипалися в компенсований час.

Після удару Русина з лінії штрафного м'яч влучив у ногу бідолашному Пердуті й залетів за комірець Павлу Ісенку. А за кілька хвилин м’яч влучив у руку Даниїлу Хрипчуку й Арановський удруге показав на «позначку». Бражко холоднокровно пробив, зафіксувавши драматичний камбек «Зорі».

Луганчани піднялися на третю строчку в таблиці, на очко випередивши «Динамо», а «Ворскла» залишилася дев’ятою.

ВОРСКЛА – ЗОРЯ – 2:3
Сефері (5, 16, з пенальті) – Бражко (57, 90+4, з пенальті), Русин (90+1).
Ворскла: Ісенко, Пердута, Рамірес, Чеснаков, Скляр, Юрченко (Яворський, 74), Павлюк, Сефері, Степанюк, Феліпе, Лопес (Хрипчук, 63).
Зоря: Сапутін, Бутко, Імереков, Батагов, Вантух, Бражко, Мішньов (Погорілий, 78), Антюх (Хлань, 63), Булеца, Русин (Хахльов, 90+5), Нагнойний (Герреро, 46).
Попередження: Скляр (33), Рамірес (65), Ісенко (86) – Вантух (13), Сапутін (15), Імереков (20), Булеца (27).
Вилучення: Рамірес (71, повторне попередження).