Минай – Дніпро-1 1:1. Україна, 3-й тур. Звіт

«Дніпро-1» у компенсований час врятувався від поразки «Минаю» – арбітр вилучив Сарапія й призначив два пенальті.

2023-08-13 15:23

Напередодні гри закарпатці оголосили про підписання ще одного новачка. Закарпатці домовились про трансфер з «Кривбасом» правого півзахисника Тимура Корабліна. 21-річний хавбек потрапив у заявку на гру проти дніпровців, на 86-й хвилині дебютував у складі нової команди.

Через травму не брав участь у матчі нападник Олег Вишневський, тому на його позиції зіграв Єгор Твердохліб, а місце на правому фланзі зайняв Володимир Одарюк.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, проте з перевагою гостей за кількістю ударів по воротам. По справжньому небезпечно біля володінь Бандури було в середині тайму після подачі кутового. Проте м’яч після удару головою гравця «Дніпра-1» пролетів поруч зі стійкою.

Господарі гостріше заграли після перерви і на 50-й хвилині сам на сам з Кінарейкіним мав виходити Твердохліб. Не дозволив Сарапій, який порушив правила та після перегляду VAR був вилучений з поля.

Закарпатці отримали чисельну перевагу, проте втілити її в гол довго не вдавалось. Більш того – на 82-й хвилині шанс забити отримав «Дніпро-1». На думку арбітра Кравчук порушив правила у боротьбі з Танчиком. Пенальті взявся виконати Бабенко, але не зміг переграти Бандуру.

Нереалізований пенальті став лише початком найцікавішого відрізку зустрічі. На 89-й хвилині вийти вперед все ж вдалось минайцям. Лік голам у поточному сезоні відкрив Єгор Твердохліб, який в ближньому бою переграв Кінарейкіна. Проте вже у компенсований час арбітр вдруге вказав на 11-метрову позначку. До м’яча підійшов Бланко та з другої спроби все ж таки переграв воротаря – 1:1.

МИНАЙ – ДНІПРО-1 – 1:1
Твердохліб (89) – Бланко (90+2, з пенальті).
На 82-й хвилині Бабенко не реалізував пенальті (воротар).
Минай: Бандура, Солдат, Чуєв, Ю.Кравчук, Нємчанінов, Рогозинський (Кораблін, 86), Вітенчук, Петько (Булеза, 68), Твердохліб, Панасенко (Ралюченко, 65), Одарюк (Гечев, 65).
Дніпро-1: Кінарейкін, Каплієнко, Кравець, Сарапій, Адамюк, Бабенко, Рубчинський, Піхальонок (Бланко, 57), Білл (Ківінда, 57), Лєднєв (Танчик, 57), Філіппов.
Попередження: Панасенко (43), Петько (66) – Адамюк (29), Бабенко (59).
Вилучення: Сарапій (50, фол останньої надії).