Зоря – Колос 2:2. Україна, 7-й тур. Перенесений і двічі перерваний...

Підопічні Патріка ван Леувена не скористалися нагодою наздогнати за набраними очками «Динамо» та йдуть на зимову перерву з четвертої сходинки таблиці, відстаючи від киян на два бали.

2022-12-01 16:56

Команди почали гру досить обережно. «Колос» на перших хвилинах запам'ятався двома офсайдами, а «Зоря» кутовим та ударом Мишньова повз ворота. Слід сказати, що гра проходила за чудової зимової погоди: сонячно, температура –1 і ідеальний, як для такої пори року, газон стадіону «Динамо» ім. В.Лобановського.

Трохи згодом з непоганої позиції повз ворота головою пробив Русин і господарі таким чином, станом на 10-у хвилину позначили свою, нехай і невелику, але перевагу у володінні м'ячем.

Проте «Колос» був готовий до такої гри і свідомо віддав м'яч супернику, розраховуючи на свій шанс у контратакуючій грі. І вже на 10-й хвилині ковалівці відкрили рахунок. Золотов вкинув аут далеко до штрафного майданчику, Безбородько класно поборовся корпусом за позицію і м'яч врешті потрапив до Болбата, який у бразильському стилі, ударом злету боковою бісіклетою не залишив шансів Мацапурі – 0:1.

«Зоря» встановила паритет доволі швидко, чому посприяли самі гравці «Колоса». Волинець не впевнено зіграв на останньому рубежі, віддаву невдалу передачу на Золотова, якого заблокував Кирюханцев, а потім Мишньов, до якого відскочив м'яч, був збитий голкіпером у карному майданчику. 11-й удар реалізував Булеца. Волинець мав шанс відбити пенальті, але не встиг згрупуватись і м'яч пролетів під ним.

На 24-й хвилині господарі розіграли класну комбінацію і вивели на удар Булецу, але його удар заблокував Чоботенко, чим явно позбавив Волинця від неприємностей.

«Зоря» продовжувала грати першим номером і час від часу біля воріт «Колоса» виникали неприємні епізоди. Один з таких трапився на 38-й хвилині, коли Кирюханцев вдало відгукнувся на простріл партнера з правого флангу та пробив у дотик у ближній кут. Але Волинець був готовий до такого розвитку подій та нівелював цю загрозу з боку суперника, хоча момент цілком можна називати гольовим.

Але і «Колос» мав наприкінці тайму реальну нагоду вийти вперед, якби Оріховський як слід влучив по м'ячу після добивання у штрафному майданчику. І все це на 44-й хвилині.

По перерві «Колос» знову повів у рахунку. На 52-й хвилині Чоботенко майстерно зіграв головою після подачі кутового і спрямував м'яч у «дев'ятку» воріт Мацапури – 1:2.

На 61-й хвилині гру було перервано через повітряну тривогу...

Вимушена перерва тривала майже півтори години і о 16:00 гру, яка розпочалась о 13:00, було поновлено.

Так само, як швидко вперед у другому таймі вийшов «Колос», «Зоря» зрівняла рахунок після перерви №2. Атака правим флангом, простріл, Кирюханцева забули на дальній штанзі і півзахисник «Зорі» ударом низом відправив м'яч в сітку воріт Волинця – 2:2. На 80-й хвилині Антюх міг зіпсувати настрій своїй колишній команді, але пробив повз ворота, намагаючись влучити в ближній кут.

На 84-й хвилині на стадіоні зникла електроенергія, по всім відомим причинам. Арбітр зупинив гру, і команди залишились на полі, чекати на поновлення матчу, адже за регламентом має бути додаткове джерело живлення, на яке і чекали всі учасники матчу. Після поновлення матчу ще один екс-гравець «Колосу», Чурко, міг відзначитись, але так само не влучив у ближній кут. «Зоря» у другій половині гри діяла явно агресивніше та небезпечніше.

Попри події та зупинки, які відбулись у другому таймі, рефері компенсував усього 2 хвилини, в які командам не вдалось схилити шалькі терезів на свій бік. У підсумку нічія – 2:2, обидві команди йдуть на зимову перерву.

ЗОРЯ – КОЛОС – 2:2
 Булеца (19, з пенальті), Кирюханцев (63) – Болбат (10), Чоботенко (52).
Зоря: Мацапура, Бутко, Імереков, Данченко, Чурко, Бражко, Русин (Антюх, 46), Булеца, Кирюханцев, Мишньов (Луньов, 80), Батагов.
Колос: Волинець, Чорноморець, Чоботенко, Новак, Золотов, Мілько, Богданов (Задоя, 90+1), Оріховський (Мякушко, 75), Болбат, Ільїн (Ісаєнко, 75), Безбородько (Лисенко, 46).
Попередження: Оріховський (32), Луньов (89) – Богданов (68), Мілько (86), Лисенко (90+1).
Київ. Стадіон «Динамо» ім. В.Лобановського.