Дніпро-1 – Оболонь 1:2. Україна, 4-й тур. Звіт

Напередодні матчу Ліги конференцій проти «Спартака» з Трнави «Дніпро-1» зазнав поразки від київської «Оболоні».

«Футбольний клуб»

2023-08-20 17:04

Зустріч в Ужгороді суперники розпочали неквапливо. Та й очікувати високого темпу за божевільної спеки (36 градусів) було не варто. Принаймі для «Дніпра-1», який вже місяць грає по два матчі на тиждень. Та й «Оболонь», вибравши тактику гри від оборони, не дуже прагнула до стрімких дій.

Навіть за такої спокійної гри рахунок було відкрито досить швидко – на 16-й хвилині. Захисники «Оболоні» біля своїх воріт збили Рубчинського, а Піхальонок чітко реалізував пенальті – 1:0. Після цього гра перейшла під повний контроль дніпрян. Лише під завісу першого тайму господарі поля трохи знизили тиск, що дозволило гостям вирівняти гру, але завдати хоча б одного удару по воротам суперника їм не вдалося.

По перерві ситуація на полі змінилася. Не встигли команди зіграти і півхвилини другого тайму, як рахунок зрівнявся – щойно вийшовши на поле Краснопір вивів у прорив Тарануху, а той невідпорно пробив у ближню «дев’ятку» – 1:1.

Перспектива втрати очок змусила дніпрян грати активніше. Але гості щільно грали в обороні, а їх контратаки були не менш гострими, ніж позиційний напад господарів поля. Один з таких контрвипадів став результативним – Краснопір чітко реалізував вихід сам на сам з воротарем – 1:2. Відзначимо асист Груши, який щойно вийшов на поле.

А сил, щоб врятувати матч у «Дніпра-1» вже не залишилось.

ДНІПРО-1 – ОБОЛОНЬ – 1:2
Піхальонок (16, з пенальті) – Тарануха (46), Краснопір (83).
Дніпро-1: Кінарейкін, Є.Пасіч (Пуріта, 71), Сваток, Кравець, Каплієнко, Рубчинський, Горін (Когут, 54), Білл (Танчик, 54), Піхальонок, Лєднєв (Пірес, 79), Ківінда (Філіппов, 46).
Оболонь: Федорівський, Нагієв (Мединський, 62), Вовкун (Фатєєв, 75), Приймак, Лук’янчук, Осман (Прокопенко, 46), Черненко, Мороз, Слободян (Груша, 75), Суханов (Краснопір, 46), Тарануха.
Попередження: Піхальонок (48), Сваток (67) – Вовкун (73).