Украина

Премьер-лига

Скрипник: «Я за два роки в УПЛ багато чого надивився…»

2021-09-27 08:53

Пресконференція головного тренера луганської «Зорі» Віктора Скрипника після переможного матчу проти «Дніпра-1» (4:0).

– Звичайно, коли суперник знаходиться вище за тебе у турнірній таблиці, то це не те щоб навіть дратує, а скоріше більш мотивує, адже кожна команда ставить власні завдання. Ми до цього двічі поспіль були бронзовими призерами, а старт у нас якийсь неправильний вийшов, або можна сказати просто слабкий, і звісно, що у таких принципових матчах боротьба йде за шість очок.

Дуже важливо було зіграти правильно в багатьох компонентах гри, і особливо якісно при стандартах, адже «Дніпро-1» саме цим і славиться. Але ми дивимося у першу чергу і на власну гру, а сюди ми приїхали за перемогою.

Звичайно, що перший гол у матчі вселив у нас надію на позитивний результат, оскільки у нас було дуже багато матчів, коли ми першими пропускали, після чого героїчно починали усе це долати. Але сьогодні все для нас склалося добре.

Коментувати червону картку? Я за два роки тут багато чого надивився… Ми задоволені таким рішенням арбітра і взагалі, як все пройшло: і підсумковим рахунком, і дуже важливо, що ми у захисті зіграли на нуль, оскільки зуміли стримати хороших нападників.

Усі знають наш графік. До нас вже у четвер приїжджає хороша і сильна команда, так що зараз ніякого відпочинку немає. Так що дуже радіємо цій колоритній перемозі над принциповим суперником. Вважаю, що вона додасть нам впевненості, і по турнірній таблиці ми зробили великий крок вперед.

scdnipro1.com.ua