Динамо – Колос 5:0. Україна, 27-й тур. Звіт на «п’ятірку»

Ковалівці прибули на матч до столиці під керівництвом нового наставника: звільненого Ярослава Вишняка замінив Олександр Поздєєв.

Сергій ВОРОНЮК, «Футбольний клуб»

2024-05-05 17:32

Звісно, візит до «Динамо», яке, набравши хід, веде відчайдушну боротьбу за «золото», – не найкращий суперник для дебюту. Втім, подеколи подібна «шокова терапія» стає вельми дієвим засобом виходу з кризи.

І треба зазначити, що до перерви гості виглядали досить гідно. Принаймні киянам лише лічені рази вдавалося долати насичену оборону «Колоса». Двічі небезпека біля воріт Фесюна виникала після кутових. Спочатку Попов головою пробив поруч із стійкою. Потім Бурді довелося видряпувати м’яч майже з лінії воріт.

Напевно, найбільш небезпечний момент у першому таймі виник на 35-й хвилині. Бурда необачно відкинув м’яч голкіперу, й останній уже відбивався самотужки, не давши переграти себе спочатку Шапаренку, а потім Ярмоленку.

Відчувалося, що господарям попереду не вистачає дискваліфікованого Ваната. Проте можна було передбачити, що у другій 45-хвилинці «біло-сині» накинуть обертів, аби уникнути втрати очок.

Та, вочевидь, такого спурту «з роздягальні» мало хто міг очікувати. Впродовж п’яти хвилин інтрига поєдинку геть випарувалася. Зачин розгромній перемозі підопічних Олександра Шовковського поклав Шапаренко. Його подача зі штрафного дезорієнтувала центрбека «Колоса» Бондаренка, котрий зрізав м’яч у власні ворота.

Другий гол став окрасою не лише звітного матчу, а й усього туру. Ярмоленко, отримавши пас від Бражка за кілька метрів від карного майданчика, обробив м’яч і другим дотиком, з розвороту, поклав снаряд точнісінько в дальній кут!

«Контрольний постріл» оформив Буяльський, відібравши це право у Волошина. Гольовий пас Шапаренка на Кабаєва став для динамівської десятки третьою результативною дією в матчі. А невдовзі Караваєв, Буяльський і Волошин оформили й п’ятий забитий м’яч.

5:0 – п’ятірка за гру динамівцям! У блискучому стилі вони скоротили відставання від лідера. Чемпіонські перегони – в розпалі.

ДИНАМО – КОЛОС 5:0 (0:0)
Голи: 1:0 Бондаренко (48, автогол), 2:0 Ярмоленко (51), 3:0 Буяльський (52), 4:0 Кабаєв (68), 5:0 Волошин (71).
Динамо: Бущан, Вівчаренко, Попов, Дячук, Караваєв, Бражко (Беніто, 85), Шапаренко (Шепелєв, 72), Буяльський (Андрієвський, 72), Кабаєв (Пономаренко, 72), Ярмоленко, Волошин (Діалло, 78).
Колос: Фесюн, Цуріков (Ємець, 85), Бондаренко, Бурда, Чорноморець, Демченко, Оріховський (Мілько, 59), Топалов (Салабай, 59), Ільїн, Велетень, Безбородько (Рангел, 59).