ТМ. Динамо – Ауда (Латвія) 3:0. Звіт

2023-02-23 18:55

У четвер, 23 лютого, київське «Динамо» провело черговий, уже 13-й за ліком, контрольний матч у рамках турецького етапу підготовки до поновлення сезону. Суперником підопічних Мірчі Луческу став чинний володар Кубка Латвії – «Ауда».

Перед початком поєдинку, коли пролунав Гімн України, фінський тренер «Ауди» Сімо Валакарі висловив свою громадянську позицію та слова підтримки нашій країні, яка вже протягом року дає відсіч рашистам, вигукнувши «Слава Україні!».

Що стосується самої гри, то розпочалася вона з атак киян, яких суперники намагалися активно пресингувати, в тому числі на чужій половині поля. Для початку Сидорчук пробив здалеку, але удар вийшов не надто сильним та став легкою здобиччю для воротаря. Трохи згодом Андрієвський із лінії штрафного майданчика цілив у кут, але зовсім трохи забракло влучності – м’яч пролетів поруч зі стійкою. Нарешті, Перрісу вдалося відправити м’яча до сітки, але арбітри цей гол не зарахували, зафіксувавши порушення правил збоку Ваната проти воротаря кількома миттєвостями раніше.

«Ауда» відповіла своїм небезпечним моментом, який виник після подачі з кутового, але м’яч після удару з району 11-метрової позначки пролетів над поперечиною. Ще в одному епізоді Сидорчук помилився перед власним штрафним майданчиком, але Нещерет упорався з ударом Карамоко. Тож перший тайм так і завершився безгольовою нічиєю.

У перерві тренерський штаб «біло-синіх» зробив три заміни, одна з яких виявилася результативною. На 54-й хвилині Волошин класною передачею відправив у прорив Кабаєва, і той, не заходячи до штрафного майданчика, потужним ударом відправив м’яча до сітки воріт – 1:0.

Минуло кілька хвилин, і рахунок було подвоєно. Гармаш знайшов передачею Караваєва, і Олександр із меж штрафного майданчика поцілив точно в кут – 2:0.

Буквально відразу рахунок міг ставати розгромним. Гармаш обікрав захисника, пройшов у штрафний майданчик, але не зміг у «ближньому бою» переграти воротаря. Але третій м’яч усе ж побував у воротах латвійського клубу. На 66-й хвилині Ванат увійшов до штрафного майданчика, обігравши кількох опонентів, та з гострого кута пробив під дальню стійку – 3:0.

Після цього динамівці продовжували атакувати, але рахунок більше не змінювався. Тож, 3:0 – розгромна перемога нашої команди. Свій наступний спаринг «біло-сині» проведуть 26 лютого проти чемпіона Латвії – «Валмієри».

Контрольний матч

ДИНАМО – АУДА (Латвія) – 3:0
Кабаєв (54), Караваєв (56), Ванат (66).
Динамо: Нещерет (Моргун, 80) – Караваєв (Гусєв, 80), Попов (Сирота, 60), Дячук (Бурда, 69), Дубінчак (Вівчаренко, 46) – Сидорчук, Андрієвський (Царенко, 46), Перріс (Кабаєв, 46), Гармаш, Волошин (Беніто, 67) – Ванат.
Ауда (стартовий склад): Озолс – Мікуліч, Бергквіст, Ісаєвс Бретшнайдер – Семьоновс, Ресенде, Савельєвс, Пітео, Карамоко – Улімбавсевс.