«Кривбас» представив трьох новачків

fckryvbas.com

2022-06-29 16:35

Криворізький ФК «Кривбас» продовжує підсилювати склад перед сезоном УПЛ. Сьогодні клуб представив одразу трьох нових футболістів. Віднині гравці ФК «Кривбас» – 24-річний захисник Тимур Стецьков, й півзахисники: 20-річний Тимур Кораблін та 25-річний Андрій Понєдєльнік.

Андрій Понєдєльнік підписав контракт з криворізьким клубом на 2 роки. Обрав номер 7. Зріст: 180 см. Вага: 75 кг. Народився 28 лютого 1997 року у місті Камінь-Каширський Волинської області. Вихованець шкіл «Случ» та «BRW-VIK». Є майстром спорту України та віце-чемпіоном Європи серед студентських команд у складі збірної України.

На дорослому рівні дебютував у 20 років за тернопільську «Ниву» 9 липня 2017 року у матчі Кубка України проти «Металіста 1925». Дебютував забитим голом – 2:2, у серії пенальті перемогла «Нива». Також захищав кольори таких клубів: «Буковина» Чернівці, «Калуш», «Полісся» Житомир, «Гірник-Спорт» Горішні Плавні.

У останньому сезоні-2021/2022 в «Гірнику-Спорт» (Перша ліга) зіграв 19 матчів, забив 2 голи. На полі провів 1686 хвилин, у пасиві 3 попередження. У обидвох поєдинках проти «Кривбасу» зіграв усі 180 хвилин. Усього у складі «Гірника-Спорт» за два сезони Першої ліги провів 47 матчів, забив 4 голи.

Тимур Стецьков підписав контракт із «Кривбасом» на 1 рік. Обрав номер 5. Зріст: 187 см. Вага: 79 кг. Народився 27 січня 1998 року у Дніпрі. Є вихованцем Академії «Дніпра». З 2016 року виступав за «Олександрію». Грав за молодіжки олександрійців: U-19 й U-21. За основну команду ФК «Олександрія» дебютував 4 листопада 2017 року в матчі 15 туру УПЛ проти «Чорноморця» - 0:0.

У минулому сезоні УПЛ зіграв 3 матчі, провів на полі 29 хвилин. Загалом за U-19 зіграв 22 матчі, забив 1 гол. За U-21 – 74 матчі, 3 голи. За головну команду – 53 матчі, 2 голи.

Тимур Кораблін підписав контракт з червоно-білими на 3 роки. Обрав номер 97. Зріст: 174 см. Вага: 70 кг. Народився 2 січня 2002 року. В сезоні-2019/2020 захищав кольори запорізького «Металурга» U-19. Всього 15 матчів, забив 3 голи. 878 хвилин на полі, у пасиві 5 попереджень. Кораблін проходив зимові збори із «Кривбасом», відзначившись ефектним голом у спарингу в ворота латвійської «Валмієри» – 1:1.

Нагадаємо, раніше «Кривбас» підписав нападника Дениса Устименка.