Глобус

Рубчинський: «Особливої радості немає…»

2024-07-25 10:58

Збірна України з футболу програла свій дебютний матч на Олімпійських іграх – 1:2 Іраку в першому турі.

В другому таймі перший гол «синьо-жовтих» на Олімпіадах забив півзахисник київського «Динамо» Валентин Рубчинський, зігравши на добиванні після розіграшу штрафного. Підопічні Руслана Ротаня були попереду протягом чотирьох хвилин, перш ніж Ірак відзначився у відповідь. Перемогу суперник довершив м'ячем Алі Джасіма за 15 хвилин до завершення основного часу.

Після матчу Рубчинський поділився враженнями від історичного голу та пояснив, який із двох м'ячів Іраку мав вирішальне значення в поєдинку в Ліоні.

Про дебютний гол
Приємно забити в такому матчі. Але радості особливої немає, бо ми програли. У грі, в якій мали перемагати, бо контролювали увесь перший тайм, забили гол. Потім пропустили трішки неприємний гол, і команда Іраку відчула впевненість і почала нас підтискати. Так вийшло, що ми програли цей матч.

Чи «прибив» команду другий пропущений гол
Більше «прибив» перший, бо ми пропустили одразу після того, як забили, – навіть не відчули цей смак перемоги. І так вийшло, що команда суперників відчула більше впевненості, й нам уже було важче.