«Динамо» – «Лаціо»: кияни завдали більше ударів у площину воріт та мали кращий відсоток точних пасів

2024-09-26 14:22

25 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги Європи УЄФА, у якому «Динамо» поступилося «Лаціо» з рахунком 0:3.

Кияни пропустили тричі у першому таймі: дублем відзначився Булає Діа, ще 1 гол на рахунку Фісайо Деле-Баширу.

У другому таймі вилучення у складі киян отримав Максим Брагару, у складі «Лаціо» червона картка в активі Тейяні Носліна.

«Динамо» володіло м'ячем у матчі з «Лаціо» 55% ігрового часу, провело 39 атак, в активі римлян 30 спроб. За ударами перевага у римлян - 14 проти 11.Українська команда завдала більше ударів у площину воріт суперника, ніж італійці – 7 проти 6.

«Динамо» віддало 435 точних передач з 482 (90%), у «Лаціо» – 352 з 403 (87%). Обидві команди виконали по 3 кутові.

Кияни виконали більше кросів, але вдалих спроб було більше у римлян - 5 з 21 у «Динамо», 7 з 15 у «Лаціо».

Команди 26 разів порушили правила у матчі:11 фолів на рахунку гравців киян, 15 – в активі римлян.

Голкіпер «Лаціо» Іван Проведель здійснив 7 сейвів, ще 2 удари киян були заблоковані. Воротар «Динамо» Георгій Бущан виконав 3 сейви, 5 ударів було заблоковано.