Україна|
Прем'єр-ліга
Ярославський: «Я казав, щоб Ігор залишив «Динамо»? Це нонсенс»
Євген САВЧУК, gazeta.ua Власник «Металіста» Олександр Ярославський на шляху до вирішення всіх проблем із президентом ФФУ Григорієм Суркісом. А з Ігорем підтримує рівні стосунки. Про це босс харківського клубу заявив, коментуючи Gazeta.ua інформацію про те, що у нього більше немає конфлікту з братами Суркісами.
2011-06-30 12:45




