Кубок

Шахтар – Чорноморець 4:1. Кубок України, 1/2 фіналу. Звіт

Путівку у фінал гірникам забезпечили голи Данила Сікана, Артема Бондаренка та Георгія Судакова, який оформив дубль.

2024-04-03 20:35

Матч у Львові розпочався практично без розвідки. Обидві команди були налаштовані на безкомпромісну боротьбу та перемогу. Тож нудьгувати вболівальникам не довелося.

Гірники відразу постаралися захопити ініціативу. Це у них, в принципі, вийшло. І як наслідок – швидкий гол: на 12-й хвилині Сікан замкнув класний простріл Cудакова вздовж лінії воротарського майданчика. Але «Чорноморець» теж не збирався відсиджуватись в обороні, і відповів досить швидко. Після флангової передачі Бойчука влучним ударом метрів з 10 відзначився Штогрін.

«Одиниці» на табло протрималися майже до самої перерви. На 43-й хвилині Салюк сфолив на Єгіналду – і Бондаренко чітко реалізував пенальті – 2:1. До речі, незадовго до цього у Бондаренка був шанс відзначитися з гри, але в тому епізоді йому трохи не пощастило – після його удару головою м'яч влучив у стійку.

Після перерви картина гри не змінилася. Гірники продовжували насідати, намагаючись зробити рахунок комфортним. Одесити тримали оборону, вичікуючи момент для контратаки, але коли така можливість представилася, зазнали… удару під дих. А завдав його Судаков. Підхопив м'яч на своїй половині поля, втік від Бойчука, розібрався ще з двома опонентами і точно пробив метрів із 15-ти.

Не можна сказати, що то був нокаут. Підопічні Романа Григорчука не мали наміру здаватися, помітно збільшивши акцент на атакуючі дії. Але серйозних проблем суперникам не створили. Скорее наоборот: на 79-й хвилині «Шахтар» після невдалого кутового у виконанні одеситів упіймав їх на контратаці і Судаков оформив дубль, заодно знявши якісь питання щодо результату зустрічі.

Отже, «Шахтар» – у фіналі. Другий учасник матчу за Кубок України визначиться завтра у протистоянні «Полісся» – «Ворскла».

ШАХТАР – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 4:1
 Сікан (12), Бондаренко (44, пенальті), Судаков (52, 79) - Штогрін (18).
Шахтар: Різник, Бондар, Егіналду (Степаненко, 68), Криськів, Судаков (Марлон, 81), Сікан (Траоре, 68), Азаров (Педріньйо, 46), Бондаренко, Матвієнко, Конопля, Кевін (Зубков, 68).
Чорноморець: Варакута, Салюк, Гучек (Шаповал, 85), Путря, Васильєв, Єрмаков, Авагімян, Брагару (Огіря, 85), Бадібанга (Альваренга, 85), Бойчук (Ієде, 85), Штогрін.
Попередження: Азаров (16) – Бадібанга (45+1).