Кубок

Григорчук: «Сьогодні в нас був цілий ряд ідеальних моментів»

2023-11-02 10:55

Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував перемогу своєї команди в чвертьфіналі Кубка України над «Зорею» (4:1).

Схоже, перемоги як в чемпонаті, так і в кубку стають для вас звичним явищем. Очікували ви цього в період комплектації?

Три місяці тому я про таке не думав, бо було інше, про що треба було думати, і щось передбачати сенсу не було. Тоді треба було думати, як найкраще тренуватися, готуватися, клеїтись і щоб якомога скоріше команда працювала як єдиний механізм. Дещо нам вдається, трохи ми свою гру покращили, сьогодні в нас був цілий ряд ідеальних моментів. Я радий, адже це те, над чим ми працюємо, що ми хочемо бачити. Сьогодні в грі проти суперника із дуже сильними футболістами ми змогли грати в свій футбол, контролювати гру, включати швидкості в момент переходу з оборони в атаку.

Ви продовжуєте шукати ще одного центрального захисника?

Ми в жодному разі не можемо вважати себе повністю укомплектованою командою, нам треба думати про те, щоб якомога швидше запросити до команди 3-4 футболісти, не буду зараз уточнювати амплуа, бо це не дуже коректно. А якщо думати про участь у єврокубках, то тут взагалі непочатий край роботи в селекційному напрямку. В нас 16 футболістів плюс три мододі, які з нами постійно працюють. Це не та кількість, але я не жаліюсь, ми виходимо з того, що є. Ми хотіли ще взяти гравців, але поки не вдалося.

Давно не бачили Гучека і наскільки серйозна травма в Салюка, ви його замінили?

Щось в нього заболіло, поки не можу сказати ступінь травми, будемо сподіватися, що нічого страшного. Щодо Гучека, то в нього незначне пошкодження, і готувати його на сьогоднішню гру було б величезним ризиком, через те ми прийняли рішення, що він не готується на сьогоднішню гру.