Ворскла – Рух 0:1. Україна, 8-й тур. Звіт

Перемогу номінальним гостям забезпечив влучний удар Олексія Довгого.

2022-10-19 17:28

Обидві команди приїхали до Мінаю після чергових невдач: «Ворскла» у 7-му турі поступилася «Металісту», а «Рух» – «Дніпру-1». Тож суперники явно були налаштовані на те, щоби реабілітуватися через невдачі. Але їхній бойовий настрій перервала повітряна тривога, оголошена на 23 хвилині гри.

На той момент полтавці відзначилися парою непоганих випадів із Марлісоном на вістря, львів'яни – заробили дві жовті картки.

Пауза у грі склала майже дві години, а невдовзі після того, як матч відновили, відбулося взяття воріт. Забив «Рух», а героєм епізоду став Довгий після кутового і серії рикошетів ударом метрів з 12.

«Ворскла» незабаром була близька до того, щоб відновити рівновагу. Але Паньків парирував удар Кравця зі стандарту, а після добування Сефері м'яч влучив у перекладину. Ну і під завісу тайму у полтавців був момент, проте Паньків знову зловчився, зреагувавши на непростий дальній удар Чеснакова (з рикошетом).

Загалом якось трохи не по грі виглядали ці 0:1. Але у Віктора Скрипника так було уже кілька разів: начебто команда непогано комбінує і створює моменти, а з результатом не складається.

Ось і цього разу. Щоправда, якщо судити з другого тайму, то сьогодні «Ворскла» не заслужила і нічиєї, зігравши після перерви недостатньо агресивно, без вогника та думки. І, до речі, була близькою до того, щоб пропустити другий м'яч, але Різник парирував м'яч після удару Таллеса.

До речі, «Ворскла» програла «Руху» вперше в історії. Віктору Скрипнику є, про що задуматися...

ВОРСКЛА – РУХ – 0:1
Гол: Довгий (28).
Ворскла: Різник, Зайков, Пердута, Скляр, Олійник (Челядін, 72), Степанюк (Козиренко, 72), Сефері, Чеснаков, Кравець, Марлісон (Річардс)
Рух: Паньків, Довгий, Клімчук (Карабін, 85), Соломон-Отабор (Рунич, 71), Мисик (Бойчук, 58), Дідик, Таллес (Притула, 85), Сапуга, Лях, Кітела, Слюбик.
Попередження: Козиренко (86) – Сапуга (16), Таллес (16), Кітела (60).