Дніпро-1 – Колос 2:1. Україна, 27-й тур. Звіт

Дніпряни весь матч провисіли на воротах гостей, але провально діяли біля своїх воріт під час контратак «Колоса». У результаті довелося відіграватись. Причому рятівний переможний гол команда Олександра Кучера забила фактично в останній атаці. Ну дуже тяжкі три очки претендента на титул.

2023-05-19 16:19

Дніпряни очікувано активно почали гру, заробивши перший кутовий вже на 2-й хвилині, але першу спробу пробити здійснили ковалівці – Кравченко з центру поля намагався закинути м’яч за спину Рибаку, але перекинув і голкіпера, і ворота. На це спортклубівці відповіли штрафним у виконанні Довбика – трохи вище воріт.

На 9-й хвилині дніпряни вперше змусили попрацювати Фесюна, котрий проводив свій перший матч в УПЛ цього сезону, коли Пеглоу під гострим кутом головою замикав навіс Піхальонка.

Гості першу гостру контратаку провели на 14-й хвилині, але Назаренко і Бланко встигли підстрахувати центральних захисників, які були у чужому карному майданчику на стандарті, і у підсумку гострота біля дніпровських воріт закінчилася тільки кутовим. Але дніпряни продовжують тиснути, і невдовзі дві хороші комбінації спортклубівців завершують неточним ударом Пеглоу, та гострим прострілом Піхальонка, який ніхто не замкнув.

На 31-й хвилині прохід Пеглоу завершився ударами у карному майданчику Піхальонка і Рубчинського, але захисники «Колосу» зуміли заблокувати постріли дніпрян, а одразу після цього вже ковалівці мали шанс відкрити рахунок, проте Оріховський, опинившись наодинці перед Рибаком, пробив повз дальньої стійкі.

Загалом гравці «Колосу» непогано зуміли налагодити контратакуючі дії і невдовзі ще один момент був у Безбородька, якого спортклубівці встигли накрити у своєму штрафному майданчику.

А вже у компенсований арбітром час першого тайму чергова контратака ковалівців завершилася взяттям воріт – Мякушко переграв Рибака з близької відстані – арбітри на VAR у цьому моменті офсайду не помітили. Тим не менш, ще до перерви спортклубівці мали шанс відновити рівновагу, але підступний удар Рубчинського пройшов поруч із стійкою.

У перерві Олександр Кучер провів подвійну заміну, випустивши Бабенко і Матарріту, який одразу почав вантажити м’яч у штрафний майданчик суперника, проте до ударів справа не доходила. На 53-й хвилині після чергового кутового Адамюк намагався завдати удар головою і зіштовхнувся у повітрі із Чорноморцем, наслідок чого захисник спортклубівців отримав розсічення. В результаті його замінив Танчик і одразу ж він став автором гольової передачі, скинувши головою навіс Матарріти під невідпорний удар Довбика, який забив свій 2-й гол у поточному чемпіонаті - 1:1!

І одразу ж Артем міг оформити дубль, але цього разу він неточно замкнув навіс Пеглоу. Невдовзі красива комбінація дніпрян завершилася виходом на ворота Рубчинського, але удар Валентина встигли заблокувати, а Довбик добивав м’яч у сітку вже після свистка, що сигналізував про порушення правил з боку дніпровського форварда.

На 66-й хвилині Танчик непогано пробивав після прострілу Матарріти, але прямо у руки Фесюну. Ще гостріше було, коли Пеглоу і Піхальонок розіграли комбінацію і після удару Олександра гостей врятувала хрестовина! А буквально у наступній атаці Фесюн спочатку врятував «Колос» після удару Пеглоу, а за хвилину голкіпер ковалівців ледве не привіз голу власні ворота, але все завершилося кутовим, після якого поруч зі стійкою пробив Сарапій.

На 80-й хвилині матчу арбітр призначив вільний удар у штрафному майданчику «Колосу» на користь дніпрян за затримку часу голкіпером ковалівців, проте захисники гостей заблокували удар Піхальонка.

До останніх хвилин зустрічі спортклубівці наполегливо шукали щастя біля чужих воріт. На 90+2 хвилині на газоні у чужому карному майданчику опинився Танчик, але бригада арбітрів у цьому моменті порушення правил не побачила. І ось коли вже спливала четверта компенсована арбітром хвилина спортклубівці виконали свій восьмий кутовий у матчі і Сарапій спрямував м’яч у сітку після навісу Піхальонка.

2:1  – дніпряни виривають перемогу у «Колоса» і продовжують чемпіонську гонку!

ДНІПРО-1 – КОЛОС – 2:1
Голы: Довбык (57), Сарапій (90+4) – Мякушко (45+1).
Дніпро-1: Рибак, Назаренко (Матарріта, 46), Сарапій, Сваток, Адамюк (Танчик, 55), Пеглоу, Бланко (Бабенко, 46), Рубчинський (Когут, 69), Піхальонок, Хайнер (Є.Пасіч, 74), Довбик.
Колос: Фесюн, Ємець, Чорноморець, Чоботенко, Золотов, Мілько, Оріховський, Кравченко, Мякушко (Болбат, 63), Велетень (Ільїн, 63), Безбородько (Попов, 69).
Попередження: Матарріта (83) – Мякушко (13), Ємець (46), Мілько (76), Ільїн (78)