Матч «Дніпро-1» – «Олександрія» знову перенесено. Тепер – на весну

Поєдинок 1-го туру «Дніпро-1» – «Олександрія», який розпочався 23 листопада в Ужгороді на стадіоні «Авангард» о 13:00, було перервано через повітряну тривогу на 10-й хвилині гри за рахунок 0:0.

2022-11-23 15:55

Команди чекали до 14:30, після чого за узгодженням сторін було прийнято рішення перенести зустріч.

«Через ворожі повітряні атаки на Україну матч Дніпро-1 – Олександрія за згодою двох команд було вирішено дограти в інший день. Дата буде визначена пізніше», – повідомив сайт СК «Дніпро-1».

«За рішенням Дирекції УПЛ, через неможливість продовжити матч, його буде дограно наступного року. Нову дату буде визначено додатково», - трохи пізніше зробив заяву офіційний сайт УПЛ.

А ось що пише телеграм-канал «УПЛ жива»:

«Принципова позиція «Дніпра-1» – переносити не завтра, а на весну. Дніпряни опираються на те, що мають налагоджену логістику між Кошице та Кривим Рогом, де має відбутися остання гра календарного року. Необхідність залишатись в Ужгороді до завтра руйнує всі плани.

«Олександрія» – за, адже також має сплановану логістику перед останнім матчем року».

Нагадаємо, що «Дніпро-1» очолює турнірну таблицю з активом у 35 очок після 13 ігор. «Олександрія» (23 після 12-ти) посідає п'яту позицію.