Зоря – Верес 1:0. Україна, 24-й тур. Звіт

Луганська команда півтора тайму грала в більшості, тож їхня перемога закономірна. Хоча наприкінці довелося непросто.

2023-05-03 18:49

«Зоря» виходила на матч з «Вересом», знаючи результат матчу «Дніпро-1» – «Металіст» (5:0), тому команді Патріка ван Леувана вкрай необхідно було перемагати, аби наздогнати конкурента за другу сходинку.

Переломним моментом гри стало вилучення голкіпера «Вереса» Вадима Ющишина на 19-й хвилині. Воротар ціною фолу останньої надії не дозволив забити форварду Назарію Русину. Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт прибрав з поля Станіслава Шарая та випустив Богдана Когута.

Треба выдзначити, что кілька разів воротар виручив «Верес» та не дозволив «Зорі» відзначитись в першому таймі. Але по перерві «Зоря» знайшла свій момент. На 54-й хвилині капітан луганців Максим Імереков відгукнувся на подачу Сергія Булеци з правого флангу та одним дотиком переправив м'яч у сітку воріт «Вереса».

Після пропущеного голу гості могли програти за непристойного рахунку, але в цей вечір команда ван Леувена марнувала момент за моментом.

На 71-й хвилині через сирену повітряної тривоги матч призупинили на понад годину. Після повернення на поле «Верес» почав розкриватися, але, в підсумку, «Зоря» зберегла потрібний для себе результат.

ЗОРЯ – ВЕРЕС – 1:0
Гол: Імереков (54).
Зоря: Сапутін, Батагов, Імереков, Бутко, Вантух, Бражко, Шахов, Булеца (Дришлюк, 89), Антюх (Мишньов, 63), Русин, Герреро (Нагнойний, 89).
Верес: Ющишин, Балан, Курко, Вовченко, Г.Пасіч, Лебеденко, Кучеров, Блізніченко (Дахновський, 67), Ст.Шарай (Когут, 21), В.Шарай, Шестаков (Гайдучик, 67).
Попередження: Бражко (37), Імереков (80) – Г.Пасіч (58), Вірт (81, за межами поля).
Вилучення: Ющишин (19).