Шахтар – Колос 3:0. Україна, 8-й тур. Звіт

Гірники здобули показову перемогу на класі, вбивши інтригу вже на початку другого тайму.

2022-10-19 20:32

Напередодні матчу во Львові експерти обережно припускали, що «Колос» здатний нав'язати боротьбу «Шахтарю», який набрав крейсерський хід. Не склалось.

Гра розпочалася з холодного душу для номінальних гостей. На 8-й хвилині Оріховський невдало зіграв біля свого штрафного майданчика, а всюдисущий Мудрик підхопив м'яч і за мить відправив його в сітку воріт «Колоса».

Тож «Колос» почав намагатися нав'язати боротьбу фактично після того, як дав супернику фору. А швидкий гол, тим часом, докорінно полегшив завдання гірникам, котрі явно не обиралися сьогодні викладатися більше, ніж було необхідно для перемоги.

Безперечно, дещо у «Колоса» виходило. Можна відзначити непоганий удар М'якушка хвилині на 15-й (Трубін зіграв надійно). І спроба Безбородько пробити в падінні через себе була непоганою. Але загалом гру явно контролювали гірники, у складі яких, як завжди, виділявся Мудрик з його божевільною швидкістю та куражем. Тож інтрига прожила недовго.

Всі питання з приводу результату зустрічі були зняті на початку другого тайму: на 47-й хвилині чи не першим же торканням відзначився Тейлор, який вийшов на заміну, замкнув передачу Михайличенка, а на 56-й – всюдисущий Мудрік оформив дубль після фірмового сольного проходу.

3:0 - і частина матчу, що залишилася, перетворилася на порожню формальність. «Шахтар» абсолютно спокійно довів гру до фінального свистка, а Ігор Йовічевіч провів усі п'ять замін, давши відпочити лідерам команди.

ШАХТЕР – КОЛОС – 3:0
Голи: Мудрік (8, 56), Тейлор (48).
Шахтар: Трубін, Кривцов, Степаненко (Джурасек, 61), Зубков, Михайліченко, Мудрик (Петряк, 61), Матвієнко, Судаков (Криськів, 76), Конопля (Тейлор, 46), Назарина, Сікан (Траоре, 61).
Колос: Волинець, Смирний (Задоя, 76), Оріховський (Богданов, 46), Новак, Безбородько (К.Попов, 61), Зозуля, Ємець, Чоботенко, Мякушко (Ісаєнко, 76), Ільїн.
Попередження: Безбородько (40).