Дніпро-1 – Інгулець 2:2. Україна, 8-й тур. Звіт

Дніпряни вперше у поточному чемпіонаті втратили очки, явно недооцінивши суперників та їх молодого форварда Смолякова.

2022-10-19 17:29

«Дніпро-1» у статусі одноосібного лідера приймав «Інгулець» в Ужгороді на стадіоні «Авангард». Номінальні господарі з перших хвилин легко налагодили контроль м'яча, але із загостреннями у дніпрян тривалий час не складалося. Тож до 23-ї хвилини, коли гру довелося перервати через повітряну тривогу, все на полі було спокійно.

Пауза розтяглася майже на дві години. Гра, що розпочалася о 13:00, була відновлена ??о 15:05. У принципі, малюнок залишився незмінним. «Дніпро-1» більше володів м'ячем, частіше гостював на чужій половині поля. «Інгулець» дуже щільно оборонявся, але й уперед не соромився йти – переважно за рахунок довгих передач.

У результаті саме гості створили перший небезпечний момент у матчі – Нагієв втік на побачення з Юрчуком, але пробити голкіпера не зумів, бо той дуже вдало скоротив кут обстрілу. А на 43-й хвилині ще один перспективний вихід запоров Клименко.

Як це часто буває – під завісу тайму трапилося покарання за невикористані шанси. «Дніпро-1» заробив кутовий, Амаш класно викрутив м'яч на дальню стійку, гравці «Інгульця» не встежили за Адамюком і той без перешкод завдав точного удару головою.

Здавалося б, тепер фаворит свого не проґавить. Але на початку другого тайму «Дніпро-1» пропустив зовсім необов'язковий гол: після високого навісу зі стандарту від лівої брівки Юрчук грубо помилився на виході (просто загубився у просторі), та й захисники зіграли огидно і Смоляков головою переправив м'яч у ворота.

Кучер відразу провів заміни. А «Інгульець» тим часом мало не забив другий м'яч. Тепер Юрчук врятував – відбив удар Нагієва, а після спроби Клименка з лінії штрафного дніпрянам просто пощастило – м'яч влучив у хрестовину.

Дніпряни видихнули з полегшенням – і… пропустили. Знову від Смолякова, і знову після навісу до центру штрафного майданчика, тільки тепер з гри та без помилки Юрчука, але з тими ж пасивними діями Адамюка та Сватка.

1:2 протрималися на табло недовго. Ситуацію для «Дніпра-1» підправив Пихальонок, який завершив прохід центром точним ударом у кут метрів з 15-ти.

Відрізок матчу, що залишився, пройшов переважно в атаках «Дніпра-1», у складі якого виділявся Амаш. Зокрема, він відзначився небезпечним ударом з лівої частини штрафного майданчика та класним стандартом метрів з 20-ти, але у першому випадку надійно зіграв воротар, а у другому – алжирцю трохи не вистачило точності.

У підсумку – 2:2 та дніпряни вперше у поточному чемпіонаті втрачають очки. Мабуть, причиною цього стала недооцінка суперника. Бракувало команді Олександра Кучера правильного настрою. Це явно впадало у вічі.

ДНІПРО-1 – ІНГУЛЕЦЬ – 2:2
Голи: Адамюк (45+1), Пихальонок (68) – Смоляков (55, 66).
Дніпро: Юрчук, Адам'юк (Танчик, 70), Сарапій, Довбик, Гуцуляк, Амаш, Логінов (Назаренко, 59), Рубчинський (Громов 59; Балулі, 80), Бланко (Когут, 80), Сваток, Піхальонок.
Інгулець: Кучер, Запорожець (Коробенко, 90+2), Клименко (Марусич, 86), Кучеренко, Ченбай, Сидоренко, Павлов, Смоляков (Кравчук, 75), Нагієв (Одарюк, 75), Саків, Кухарук.
Попередження: Кучер (81).