Металіст 1925 – Львів 2:2. Україна, 7-й тур. Звіт

Гра в Ковалівці вийшла результативною та емоційною, а завершилася бойовою нічиєю.

2022-10-15 16:55

Матч розпочався із запізненням у 25 хвилин: через повітряну тривогу командам довелося пройти в укриття. Проте футболісти не встигли, так би мовити, охолонути після розминки. Гра від початку вийшла досить цікавою.

Вже у дебюті суперники обмінялися голами: спочатку Мартинюк реалізував пенальті, призначений за фол Мільченка, потім Бугай замкнув передачу Шишки.

Харків'яни, втім, виглядали цікавіше. І, як кажуть, по грі знову вийшли вперед – завдяки класним індивідуальним діям Ростислава Русіна. А використовуй свій момент Борячук, то на перерву команди взагалі пішли б за рахунку 3:1. Але форвард «1925-х» промахнувся з чудової позиції, а після перерви «Львів» перехопив ініціативу та створив кілька класних моментів. .

Тож харків'янам ще пощастило, що матч закінчився нічиєю. Ну а остаточний рахунок встановив… захисник «Металіста 1925» Безуглий, який зрізав м'яч у свої ворота після навісу Бусько.

МЕТАЛІСТ 1925 – ЛЬВІВ – 2:2
Голи: Мартинюк (5, з пенальті), Р.Русин (22) – Бугай (8), Безуглий (66, автогол).
Металіст 1925: Мозиль, Мартинюк, Борячук, Русин (Бичек, 73), Ременюк, Курило, Шершень, Кравченко (Вендел, 73), Габелок (Вачіберадзе, 84), Жичиков, Безуглий.
Львів: Пономаренко, Муравський, Бойко, Бугай (Мишенко, 68), Ніч, Крушинський (Вовкун, 84), Шишка, Бусько (Микитюк, 79), Полегенько, Мільченко, Васильєв.
Попередження: Мартинюк (15), Борячук (72), Мартинюк (89) – Васильєв (54), Крушинський (60), Полегенько (82).
Вилучення: Мартинюк (89).