Украина

Регионы

Подарунок Полтавщині від ФФУ

У Полтаві відбулося відкриття реконструйованого стадіону «Динамо», більшу частину коштів на оновлення якого надала Федерація футболу України. 

ФФУ

2016-09-20 15:02

На початку квітня делегація ФФУ побувала на цій арені і могла на власні очі переконатися в яких умовах були вимушені зростати місцеві діти. Тоді ж керівник національної асоціації Андрій Павелко пообіцяв, що у Полтаві з’явиться перший стадіон із сучасним штучним покриттям стандартного розміру.

– Для кожного приємно, коли щось пообіцяв, а потім виконав. Це якраз той приклад, коли п’ять місяців тому ми були тут на зовсім іншому стадіоні, який вимагав реконструкції. І було обіцяно, що на цьому місці з’явиться сучасне штучне покриття, трибуни та освітлення, і ось ми вже відкриваємо тут цей прекрасний стадіон. Впевнений, що подібна програма розвитку інфраструктури має бути реалізована по всій країні, і у кожному куточку мають бути такі сучасні стадіони, – поділився своїми емоціями на відкритті стадіону президент ФФУ Андрій Павелко.

Реконструкція стадіону «Динамо» – це заслуга багатьох небайдужих до спорту людей. Окрім ФФУ, до фінансування проекту долучилися обласна і міська влада, Федерація футболу Полтавської області та місцеві спонсори. Президент ФФУ Андрій Павелко та перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко подякували всім за допомогу у реалізації проекту, відзначили місцевий футбольний актив федераційними відзнаками та почесними грамотами, а кращі дитячі команди – футбольними м’ячами.

Завдяки новому стадіону на Полтавщині неодмінно зростатимуть нові футбольні зірки, впевнений вихованець місцевого футболу, колишній гравець «Динамо», «Дніпра», «Ворскли», «Кривбаса» та національної збірної України Олександр Мелащенко, який був присутній на відкритті:

– Хочеться сказати велике спасибі від усіх футболістів, всіх тренерів – федерації Полтавщини і, особливо, Федерації футболу України за те, що у місті з’явився такий стадіон. Ми, свого часу, лише мріяти могли про таке поле.

Новому стадіону ніколи буде лишатися порожнім, розповів президент Федерації футболу Полтавської області Олександр Кудацький: «В денний час на цьому стадіоні займатимуться ДЮСШ, а у вечірній – триватимуть міські змагання. Ще до закриття сезону, що відбудеться 11 листопада, на цьому стадіоні буде зіграно близько 40 матчів на першість Полтави».

На підтвердження цих слів одразу після урочистого відкриття на стадіоні «Динамо» відбулися матчі змагань ДЮФЛ.

ffu.org.ua