Украина

Регионы

ФФУ ініціює реконструкцію стадіону «Трудові Резерви» у Дніпрі

Один з головних футбольних об’єктів Дніпра – стадіон «Трудові Резерви» – нарешті буде реконструйовано. На місці занедбаної арени з’явиться сучасний спортивний комплекс, який створить усі умови для занять футболом для місцевого підростаючого покоління.

Ffu.org.ua

2016-11-03 11:30

Спортивну споруду вже відвідала делегація Федерації футболу України на чолі з першим віце-президентом організації Вадимом Костюченком. У результаті проведеної зустрічі з представниками сторін, які беруть участь у реконструкції стадіону, було обговорено основні аспекти реалізації етапів будівництва.
 
Наразі на «Трудових Резервах» вже завершено підготовку поля до укладання газону та виконані дренажні роботи. За рахунок коштів ФФУ на стадіоні покладуть штучне покриття, яке буде введено в експлуатацію вже цього року, та встановлять ворота, кутові прапорці і табло.
 
На думку ж президента ФФУ Андрія Павелка, який став ініціатором реконструкції футбольної споруди, комплекс заходів із оновлення стадіону дозволить займатися футболом вихованцям дніпровського вищого училища фізичної культури – закладу із великими спортивним традиціями, який подарував спорту№1 таких «зірок» як Віктор Скрипник, Андрій Полунін, Дмитро Михайленко, Сергій Назаренко та Руслан Ротань.

ffu.org.ua