Украина

Регионы

В Херсоне открыли футбольное поле для воспитанников ДЮСШ

2017-02-20 10:52

17 лютого у Херсоні відбулось урочисте відкриття сучасного футбольного майданчика у міському спортивному комбінаті «Кристал». На оновленому майданчику займатимуться вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Херсон».  Це вже четверте футбольне поле, відкрите за останній час на Херсонщині.
 
Як зізнався на відкритті футбольного майданчика голова Херсонської ОДА та голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, у них з мером міста Володимиром Миколаєнко є девіз: «Кожному району по футбольному полю».
 
Андрій Гордєєв та Володимир Миколаєнко разом з дітьми перерізали червону стрічку. Першими на поле ступили вихованці спортивної школи. Окрім слів привітань, юні спортсмени отримали у подарунок  футбольні м’ячі.
 
Слід відзначити, що на новому спортивному майданчику херсонського міського спортивного комбінату «Кристал» використано італійське каучукове покриття, яке стійке до негоди та менш травмонебезпечне для дітей.
 
Раніше футбольні поля на Херсонщині отримали спорткомплекси «Корабел» на Острові, «Освіта» на Таврійському і спортивна школа у Бериславі. Зараз черга дійшла до стадіона «Кристал» у Херсоні.

ffu.org.ua