Минай – ЛНЗ 0:3. Україна, 2-й тур. Звіт

ЛНЗ переміг у гостях «Минай» та здобув свою першу перемогу в УПЛ.

«Футбольний клуб»

2023-08-05 17:42

«Минай» та ЛНЗ вперше зустрічалися між собою, і з цієї точки зору матч був історичний.

30-градусна спека змусила команди грати в неквапливому темпі, тому найбільше загроз воротам суперники створили зі стандартів. У ЛНЗ був небезпечний кутовий удар на початку ігрового часу, у «Миная» – гостра подача зі штрафного й удар Кравчука невдовзі перед перервою.

А коли завалось, що на перерву команди підуть за сухого рахунку, Бойко здалеку сильно пробив у ближній кут – 0:1.

На початку другого тайму гості забили другий гол – удар Шестакова прийшовся в стійку, а Прядун першим був на добиванні – 0:2.

Крапку в грі було поставлено на 79-й хвилині. Пасіч розігнав контратаку й ще в центрі поля віддав пас на хід Наумцю, який майстерно реалізував свій шанс – 0:3.

Команда з Черкас здобула першу перемогу в еліті українського футболу.

У наступному турі «Минай» зіграє вдома проти «Дніпра-1», а ЛНЗ прийматиме «Кривбас».

МИНАЙ – ЛНЗ – 0:3
Бойко (45), Прядун (54), Наумець (79).
Минай: Ольховий, Дмитрук (Ременяк, 56), Немчанінов, Кравчук (Панасенко, 46), Солдат, Булеза (Рогозинський, 56), Ралюченко, Вітенчук, Твердохліб, Одарюк (Голуб, 69),- Вишневський (Гечев 46).
ЛНЗ: Пеньков, Норенков, Лопирьонок, Муравський (Насонов, 85), Стасюк, Хамелюк, Шестаков (Наумець, 70), Бойко, Тищенко (Олійник, 70), Савін (Пасіч, 62), Прядун (Нич, 62).
Попередження: Булеза (52) – Муравський (14), Прядун (49), Пеньков (82).