ТМ. Дніпро-1 – Минай 4:0. Перемога без питань

Третім суперником СК «Дніпро-1» на зборах став представник Прем’єр-ліги ужгородський «Минай», який минулий сезон завершив на рекордно високому для себе восьмому місці.

2023-07-05 19:48

На початку зустрічі дніпряни володіли невеликою територіальною перевагою, а перший небезпечний момент спортклубівці створили по завершенні десятої хвилини – Гаджиєв отримав пас від Гуцуляка і закрутив м’яч у дальній кут, проте Кемків зумів зреагувати на удар, відбивши його на перший у матчі кутовий. Ближче до середини тайму почали загрожувати воротах дніпрян і закарпатці. Спочатку Мисак з другої спроби прибрав м’яч після удару Твердохліба, а за деякий час Демиденко мав шанс відкрити рахунок, але невдало замкнув простріл партнера з правого флангу.

Проте спортклубівці продовжували володіти перевагою і у підсумку вона втілилися у гол: Гуцуляк отримав пас від Каплієнка і завдав удар у дальній кут метрів з 15-ти – м’яч, зачепившись за ногу захисника, проскочив у сітку воріт. Невдовзі Олексій міг подвоїти рахунок, замикаючі навіс Танчика, проте не влучив у ворота з близької відстані.

Початок другого тайму пройшов за відчутної переваги дніпрян. Команда непогано комбінувала, були гострі простріли і потенційно небезпечні атаки, пале тільки на 60-й хвилині спортклубівцям вдалося по-справжньому загострити гру, і Когут, скориставшись пасом від Танчика впевнено реалізував вихід сам на сам із досвідченим Бандурою.

Одразу після цього склад дніпрян відчутно змінився: вперше у міжсезоння зіграли лідери Сваток і Довбик, а крім того новачок команди Горін і потенційний новачок Мірошніченко. І незабаром Артем Довбик відзначився буквально першим дотиком до м’яча, влучно пробивши низом після пасу п’ятою від Когута – 3:0!

На 71-й хвилині відзначився вже новачок дніпрян Олег Горін, який перехопив пас своїх колишніх партнерів, наблизився до лінії карного майданчику і невідпорно пробив у дальній кут – 4:0! Невдовзі Горін знову мав шанс відзначитись, але тепер з його ударом головою в стрибку впорався Бандура. Останній момент спортклубівці створили вже у компенсований арбітром час, коли знову таки після кутового Довбик замикав подачу ударом голово, але трохи неточно.

У підсумку дніпряни довели справу до третьої поспіль крупної перемоги на зборі, але тепер над клубом Прем’єр-ліги.

СК «Дніпро-1» – «Минай» (Ужгород) – 4:0
Гуцуляк (29), Когут (60), Довбик (66), Горін (71).
СК «Дніпро-1»: 33.Мисак (12.Кінарейкін,23), 26.Каплієнко (27.Горбунов,46), 5.Сарапій (кап), 3.Адамюк (39.Сваток,61), 42.Пасіч (11.Мірошніченко,61), 18.Бабенко, (31.Хан,61) 34.Танчик (99.Горін,61), 22.Рубчинський (24.Жданов,61), 25.Когут, 10.Гаджиєв (4.Пуріта,61), 9.Гуцуляк (7.Довбик,61).
«Минай»: 35.Кемків (13.Бандура, 46), 44.Чуй (9. Колесник,46), 23.Кравчук, 2.Дмитрук (гравець на перегляді,46), 14.Булеза, 20.Голуб (7.Гєчев, 46), 22.Твердохліб, 34.Демиденко, (19.Лєднєв, 46), гравець на перегляді.(32.Петько,,35), гравець на перегляді (гравець на перегляді,46)