Олександрія – Металіст 1925 1:0. Україна, 2-й тур. Звіт

«Олександрія» стартувала в новому чемпіонаті з двох перемог, а «Металіст 1925» – з двох поразок.

«Футбольний клуб»

2023-08-05 22:18

Запланований на 19:00 матч в Олександрії розпочався лише о 20:15. Все через повітряну тривогу в Кіровоградській області (небезпека розповсюдилась на всю територію нашої країни).

Господарі поля виглядали фаворитами в цій зустрічі, але підопічним Руслана Ротаня треба було ще довести це на полі. Тим більш, що гості з перших хвилин дуже уважно діяли в обороні, перекриваючи всі зони біля своїх воріт.

Довгий час небезпечні моменти не виникали. Можна відзначити два удари Русина, проте Шевченко з ними легко впорався.

А на 38-й хвилині «Олександрія» використала розгубленість захисників харків’ян після розіграшу кутового, і Шулянський ударом з близької відстані відкрив рахунок – 1:0.

По перерві гра пожвавішала. В першу чергу завдяки активності гостей, які намагалися зрівняти рахунок. Але при цьому господарі поля отримали більше простору і їх атаки почали розвиватися стрімкіше та гостріше.

Десь в середині другого тайму темп гри значно знизився – далась взнаки втома гравців.

До кінця зустрічі рахунок не змінився. Тож «Олександрія» продовжила переможну ходу в новому сезоні, а «Металіст 1925» зазнав вже другої поразки.

ОЛЕКСАНДРІЯ – МЕТАЛІСТ 1925 – 1:0
Шулянський (38).
Олександрія: Шевченко, Бабогло, Сігеєв, Калитвинцев, Кулаков (Андрейчук, 73), Шулянський (Авагімян, 64), Логінов, Плакса (Калюжний, 64), Беляєв (Скорко, 88), Копина, Смирний (Савченко, 73).
Металіст 1925: Мозіль, Капінус, Ткачук, Русин, Юсов (Моура, 60), Ткачук (Чирук, 86), Бичек (Вачіберадзе, 66), Габелок, Жичиков, Безуглий, Сидоров.
Попередження: Кулаков (36), Сігеєв (90+4) – Безуглий (41), Ткачук (64).